Współpraca i kontakt

Jeśli z jakichkolwiek przyczyn chciałbyś Czytelniku się ze mną skontaktować to zapraszam do rozmowy:Zdjęcia Kręcimaga

Jeżeli spodobały Ci się moje zdjęcia, możesz je bez problemu wykorzystać na licencji CC (nie wiesz o co chodzi?- klik). Jedyne czego od Ciebie oczekuję to uznanie mojego autorstwa i podzielenie się tą wiadomością w pracy, w której zamierzasz użyć moich zdjęć. Cieszyłabym się gdybyś również udostępnił przy zdjęciu link do mojego bloga. Pełnowymiarowe zdjęcia bez blogowego loga możesz ściągnąć z mojego profilu na flickr.com:


Współpraca- zdjęcia

Jako początkujący fotograf szukam osób chętnych do współpracy. Wszelkie zdjęcia wykonuję darmowo lub na zasadzie zgody na wykorzystanie zdjęć na blogu. Wykonam sesje indywidualne, rodzinne, okolicznościowe, dziecięce, ślubne, czy narzeczeńskie. Również chętnie mogę przeprowadzić reportaż ślubny. Jednak ostrzegam, że dopiero uczę się fotografii i nie daję 100% pewności, że wykonana przeze mnie praca będzie zgodna z Państwa oczekiwaniami. Ja ze swojej strony wykonam wszystko rzetelnie, dokładnie i na pewno włożę w to moje serducho! Jednak ze względu na niewielkie doświadczenie tej dziedzinie nie jestem w stanie przewidzieć rezultatów. Próbki moich prac mogę przesłać na maila. 

Współpraca- książki

Chętnie nawiążę współpracę z wydawnictwami, autorami czy księgarniami. Czytam przeróżne książki od fantastyki, poprzez romans do powieści obyczajowych. Uwielbiam groteskę, czarny humor oraz książki o nietypowych formach. Gatunkami, za którym nie przepadam są kryminały, thrillery i horrory. Jestem też "okładkową sroką", więc uwielbiam pięknie wydania. 

Mogę promować Wasze produkty poprzez:
-Notatkę z opinią/recenzją na temat produktu + autorskie zdjęcia produktu (jednak chciałabym zaznaczyć, że notka, którą napiszę będzie moją subiektywną opinią na temat książki i nie zawsze będzie pochlebna),
-Notatkę z umieszczeniem produktu w liście książek np. o miłości, na wakacje itp + autorskie zdjęcia produktu
-Konkurs dla czytelników na Blogu, Instagramie 
-Autorskie zdjęcia produktu na Instagramie, Faceboooku, Blogu


Pozdrawiam
Magdalena K